Misyonumuz

Müşterilerimize ve paydaşlarımızı her açıdan sürdürülebilir şekilde iş yürütmelerine yardımcı, şeffaf, yenilikçi  hizmetler & çözümler sunarak gelişmek ve geliştirmektir.
Bu doğrultuda tesisimizde,  faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda kalite başta olmak üzere üretim ve yönetim anlayışımızı sürekli geliştirerek ihracaat kaldıracını ön planda tutarken ülke ekonomisine ve toplumun gelişimine artan bir katma değer sağlarken çevresel ve sosyal olarak sorumlu bir üretim ve çalışma tarzı benimsiyoruz.

Vizyonumuz

 Odak noktamız müşterilerimizi ve paydaşlarımızı en son sürdürülebilir ve güvenilir teknolojilerle desteklemektir. Hızla değişen teknolojik dinamikler ve dijitalleşen endüstriye yönelik sürdürülebilir talepler, vizyonumuzu daha çok 'sürdürülebilirliğe' yönlendirmekte & bu yönde büyüme ve güçlenme motivasyonumuz vizyonumuzu şekillendirmektedir.
Faaliyet göstereceğimiz başta Otomotiv endüstrisi olmak üzere diğer tüm endüstrilerde talaşlı imalat,kalıp & fikstür dizayn ve üretimi, makine dizayn ve imalatı ile mühendislik çalışmalarında en yenilikçi şirket olma yolunda ilerlemektir.

Şirket Değerlerimiz

  • - Yasalara, müşterilerimize, paydaşlarımıza,çalışanlarımıza ve çevreye saygılı olmak

  • - İş Güvenliği

  • - İş mükemmelliği

  • - İnovasyon ve Girişimcilik

  • - Sürdürülebilirlik