JS MACHINE  İYİ NİYET SATINALMA ANLAŞMASI / ÇİN HALK CUMHURİYETİ

  • JS Corrugating Machinery Co. Ltd. şirketi; esas olarak kağıt ürünleri paketleme makineleri, otomotiv bileşenleri ve endüstriyel otomasyon robotlarının üretimi ve satışı ile uğraşan Çin merkezli bir şirkettir. Şirketin ana ürünleri arasında kartonlar, karton paketleme makineleri, baskı makineleri, güneş paneli üretimi, döküm ürünleri, otomotiv camı, otomatik üretim ekipmanları & akıllı fabrika ve hassas cihazlar bulunmaktadır. Şirket, ürünlerini hem iç piyasaya hem de dış pazarlara dağıtmaktadır.
  • Tüm Üretim Fabrikaları Çin Halk Cumhuriyeti bünyesinde olup, diğer lokasyonlarda satış ofisleri bulunmaktadır.JS MACHINE şirketinin 2021 yıllık satış geliri 4.085K USD’dir.
  • Gülaş Grup bünyesindeki Metamicron Üretim Teknolojileri olarak JS MACHINE tarafından kalıp, fikstür ve yedekparça tedarikçisi olarak satınalma iyi niyet anlaşması yapılmıştır.
  • Bu işbirliği anlaşmasına bağlı olarak Gülaş Makine Üretim Teknolojileri 3 teknik personelimiz Çin Halk Cumhuriyet’inde Wuhan bölgesinde bulunan JS Machine tesislerinde Kasım ve Aralık aylarında toplam 38 günlük eğitim almıştır.